قیمت ون هایس | VAN HIACE

یکی دیگر از محصولات شرکت خودروسازی «پارس خودرو» اتومبیل «ون هایس» است . در واقع این خودرو یک اتومبیل چینی است اما در شرکت «پارس خودرو» به مرحله مونتاژ می رسد .

شاید خیلی ها به دنبال این خودرو و خریداری کردن آن باشند و بخواهند قیمت آن را بدانند و ببینند که آیا توان پرداخت مبلغ آن را دارند و یا خیر…

در این مقاله قیمت خودروی «ون هایس» را در بازار و همچنین در نمایندگی ها بیان می نماییم . با ما همراه باشید :

قیمت خودروی «ون هایس» در بازار : ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت خودروی «ون هایس» در نمایندگی ها : ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مبالغ گفته شده در بالا در تاریخ ۱۴ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ به روز رسانی شده اند .

از ورود اولین ون های چینی نارون و دلیکا به ناوگان تاکسیرانی کشور قریب به ده سال می گذرد و اکثر ما تجربه نه چندان خوشایند سواری با این خودروها را داریم، اما هم اکنون نوبت آن رسیده تا پارس خودرو کپی چینی تویوتا هایس را به ناوگان تاکسیرانی بسپارد.

رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در رابطه با این خودروها گفته است: عزم جدی در تامین خودروهای لوکس و با کیفیت جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری کشور به منظور توسعه رفاه شهروندان وجود دارد و در این راستا برای خودروی ون هایس محصول جدید شرکت پارس خودرو مجوز شماره گذاری به عنوان تاکسی برای ورود به ناوگان حمل و نقل عمومی کشور دریافت شده است.

وی مشخصات فنی این ون چینی هایس مونتاژی در پارس خودرو را اینگونه تشریح کرد: این خودرو علاوه بر بهره مندی از موتور و گیربکس پیشرفته دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ ، سیستم ترمز EBD و ABS  ، ظرفیت ۱۳ نفره، سیستم تهویه مطبوع و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور ویژه تاکسی، با گارانتی ۵ ساله یا پیمایش ۱۵۰۰۰۰ کیلومتری عرضه می شود.

براساس بررسی های دیجیاتو، این خودرو که در واقع تولید کمپانی چینی “برلیانس” می باشد، توسط کمپانی پارس خودرو مونتاژ و عرضه می شود و طبق گفته های معاون بازاریابی و فروش سایپا، تا چندی دیگر شاهد تحویل این خودرو به عنوان تاکسی خواهیم بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید