نتیجه تلاش کارکنان پارس خودرو خوشنامی این شرکت است

طبق گفته های خود مدیرعامل کمپانی «پارس خودرو» خودروهای جدید شرکت «پارس خودرو» به نام «برلیانس H200» در طی مراسمی که این شرکت برپا کرده بود به مالکان داده شد . خودروهای «برلیانس H200» که در طی این مراسم به مشتریان داده شد نخستین سری از تولیدات این خودرو بود .

بنابر گزارش ارائه شده توسط سایپا نیوز :

در طی این مراسم تعداد ۱۵ دستگاه خودروی «برلیانس H200» که نخستین سری تولیدی این محصول بود به ۱۵ مشتری تحویل داده شد . این مراسم با حضور رسانه ها و تعدادی از مشتریان شرکت «پارس خودرو» برگزار گردید .

مدیر عامل شرکت «پارس خودرو» در طی مراسم مذکور ادعا نمود که خوش نام بودن یک کمپانی و بالا بودن کیفیت محصولات موضوعی نیست که بتوان یک شبه به آن دست پیدا نمود .

وی همچنین اظهار داشت :

خوش نامی امروز «پارس خودرو» حاصل سال ها  تلاش، دانش، سرمایه گذاری، احساس مسوولیت و تعهد کارکنان به خوب بودن است.

وی با خاطرنشان کردن این مطلب که  تمام محصولات پارس خودرو داری سه ستاره کیفی به بالا هستند گفت: از مشخصات شرکت  و پرسنل پارس خودرو  تعهد به کیفیت است که امیدواریم با عرضه این خودرو به بازار بتوانیم بار دیگر شهرت خود به کیفیت را اثبات کنیم.

آقامحمدی در خصوص قیمت این خودرو تصریح کرد: برلیانس H200 با قیمتی زیر ۴۰میلیون تومان به بازار عرضه شده  و  به لحاظ ایمنی و آپشن ها جزء محصولات منحصر به فرد در بازار داخل است و قطعا شرکت پارس خودرو  تعهد را دارد که این محصول را با کیفیت خیلی خوب به بازار عرضه کند.

مدیرعامل پارس خودرو درخصوص رقبای این خودرو در بازار خودرو کشور گفت: با توجه به مشخصات فنی برلیانس H200 , این خودروهای در رده قیمتی  زیر ۴۰میلون تومان می تواند عملکرد منحصر به فرد از خودش ارائه دهد  و  به جهت قیمت مناسب, ایمنی ,کیفیت و مشخصات فنی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

آقامحمدی با اشاره به تلاش جدی پارس خودرو برای صادرات این محصول افزود: اخیرا از این خودرو به بازار لبنان صادرات داشته ایم  و در کشور الجزایر و عراق نیز  به صورت جدی فعال هستیم تا این خودرو به این دو کشور نیز عرضه شود.

وی در پاسخ به سوال  خبرنگار خبرگزاری صداسیما که تاکنون چندمدل ازخودرو  برلیانس در پارس خودرو تولید شده و محصول آینده این شرکت گفت:درحال حاضر از محصولات برلیانس دومدل  H200 و H300 این خودرو ها در پارس خودرو تولید می شود و بزودی خودرو C3نیز از مجموعه محصولات برلیانس به بازار عرضه خواهد شد.

دراین مراسم شاهین آرپناهی مدیر بازاریابی و پشتیبانی و فروش شرکت پارس خودرو اظهار داشت: پس از فروش موفق برلیانس H300، از ابتدای امسال تولید این خودرو در سری H200 در شرکت پارس خودرو آغاز شد.و
وی با اشاره به تولید ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو از سوی پارس خودرو در سال گذشته، خاطرنشان کرد: در بررسی انجام شده در این شرکت، نخستین خواسته مشتریان مقوله ایمنی خودروها بوده که محصولات سری H200 موفق به کسب پنج ستاره ایمنی شده است.

گفتنی است طراحی  برلیانس سری H200توسط شرکت فارینای ایتالیا انجام گرفته و این خودرو در دو مدل  H220  و  H23 تولید و به بازار عرضه شده است.

موتور با عملکرد بالا مجهز به VVT، گیربکس ۶ AMT سرعته، سیستم فرمان الکتریکی هوشمند (EPS)، سیستم ترمز ABS و EBD، سانروف و با استاندارد آلایندگی یورو ۴ EOBD از ویژگی های این خودروها است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید