پارس خودرو محصولاتش را افزایش داد

بنا بر گزارشی که دنیای خودرو ارایه کرده است طبق آماری که انتشار یافته است تولید خودروهای تیانا و مگان و تندر ۹۰ نسبت به دو ماهه اول سال ۹۰ افزایش داشته است و یک روند رو به رشدی را داشته است .

طبق همین گزارشی که به دست رسیده است اتوموبیل تندر ۹۰ که محصول شرکت پارس خودرو می باشد دارای رشدی معادل ۱۷٫۸ درصد بوده است و اتوموبیل مگان رشدی معادل ۴۴٫۵ درصد در نسبت با مدت مشابه سال ۹۰ داشته است .

 

همچنین تولید کیفی ترین خودروی کشور یعنی خودروی تیانا پارس خودرو نیز در این مدت با رشد ۴۶ درصدی در تولید همراه بوده است.
گفتنی است خودروهای تندر۹۰ ، مگان و تیانا از جمله خودروهائی بوده اند که با وجود تحریمات غربی توانستند در ماه های اول سال ۹۰بارشد تیراژ همراه شوند .
خاطر نشان میشود عواملی چون کیفیت بالا و سازگاری محصولات شرکت پارس خودرو با محیط زیست موجب استقبال از محصولات این شرکت در بازار خودروشده است .

به گزارش مشرق، آرمین مکوندی، معاون برنامه ریزی پارس خودور با بیان این مطلب که افزایش تولید در این شرکت در حالی انجام شده است که پارس خودرو دهه ۹۰ را با مشکلات متعدد زنجیره تامین ناشی از اعمال تحریم ها آغاز کرد, اما با درایت و تلاش مدیران و کارکنان خود توانست بر مشکلات غلبه کند.
وی گفت: پارس خودرو با تولید ۱۱۰هزار۲۲۰ دستگاه خودرو در سال ۹۳ توانست رشد ۳/۸۲ درصدی نسبت به سال قبل را تجربه کند.معاون برنامه ریزی پارس خودرو با اشاره به تولید وانت دوکابین ریچ و برتری کیفی و فنی این خودرو نسبت به سایر رقبای خود در بازار گفت :در حال حاضر  بیش از ۲۱۰۰دستگاه از این خودرو تولید و عرضه شده که  با برنامه ریزی صورت گرفته تولید بیش از ۳۰۰۰ دستگاه از این محصول در برنامه تولید سال جاری قرار گرفته است.

مکوندی با اعلام خبر آغاز تولید انبوه محصولات خانواده برلیانس (H300) افزود: در حال حاضر تولید دو محصول برلیانسH320 و H330 آغاز شده و بیش از ۲۵۰۰دستگاه ازاین دو محصول را پیش فروش شده است و  در زمان مقرر تحویل مشتریان داده خواهند شد.

وی با تاکید بر این مطلب که پارس خودرو شرکتی خوشنام در عرضه محصولات به لحاظ کیفیت است گفت : باتوجه به قیمت رقابتی برلیانس و پیش بینی خدمات گسترده پس از فروش این محصولات , امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و مناسبی را به مشتریانمان ارائه دهیم .

گفتنی است محصولات H300 در دو  مدل H320  و H330 با گیربکس دستی و اتومات , با موتور ۱۵۰۰ سی سی , مصرف سوخت سیکل ترکیبی ۷/۶ در هر ۱۰۰کیلومتر و استاندارد آلایندگی یورو ۵ به بازار عرضه خواهند شد .

مجهز بودن به  سیستم ترمز  ABS وEBD, کیسه هوا راننده و سرنشین ,سانروف , شیشه بالا برقی اتومات با استفاده از ریموت کنترل , رینگ آلمومینیومی  و دکمه استارت( Keyless) از امکانات این دو خودرو  به شمار می رود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید